Zdjęcie0460_1

Manifestacje w obronie Demokracji

 

12 grudnia wzięliśmy udział w demonstracji w Warszawie, a dziś byliśmy z Komitetem Obrony Demokracji na manifestacji na pl. Dąbrowskiego.

Prezes KPW zabrał przy tej okazji publicznie głos:

Witam Państwa!
Nazywam się Jerzy Friedrich, jestem tutaj ze swoimi przyjaciółmi ze stowarzyszenia „Klub Pozytywnej Wyobraźni.” Jesteśmy grupą uczestników dawnej opozycji demokratycznej związanej głównie z KSS KOR, od początku skupionych wokół idei obrony demokracji
i zatrzymania procesu cofania Polski w początki 20 wieku.
Proszę Państwa!
35 lat temu miałem szczęście obserwować jak Polska budziła się do wolności i miałem zaszczyt w walce o tę wolność uczestniczyć . W ubiegłą sobotę w Warszawie i dzisiaj, tu na tym placu, mam szczęście obserwować jak tworzy  się społeczeństwo obywatelskie i mam zaszczyt do Was przemawiać .  Proszę Państwa! Społeczeństwo obudziło się i już tego procesu nic  nie zatrzyma.

Panie Kaczyński !
nie narzuci nam Pan, ani  pańscy  trabanci języka nienawiści i pogardy. Obrażał mnie już Gomułka, Gierek i Jaruzelski. Choć przyznam się, że po raz pierwszy nazwano  mnie komunistą i złodziejem. Finansowali mnie już zachodni imperialiści, CIA, a ostatnio robią to podobno bankierzy i obcy kapitał. Na marginesie zdradzę Państwu, iż płacą dość kiepsko.

Panie Kaczyński!
Społeczeństwo obywatelskie to koniec Pańskich marzeń o dyktaturze i modelowaniu Polski na swój obraz i podobieństwo. Dzisiaj musi  Pan podjąć decyzję, czy chce Pan zająć miejsce w historii bliżej Piłsudskiego czy bliżej Nerona.   Pamiętaj!  Palenie albo zdrowie! Wybór należy do Ciebie.

Dziękuję!

A panią Premier chciałbym zapewnić:  DAMY RADĘ!!!!

Zachęcamy do wspierania Komitetu Obrony Demokracji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *